Tepki, MOB Entertainment’a dava açacağını duyurdu

Bir süredir yoluna bağımsız bir sanatçı olarak devam ederek yeni adımlar atan Tepki, 16 Kasım Pazartesi günü Instagram Hikayeler üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte gündemimize geliyor.

İlginizi Çekebilir: Burry Soprano Vio düeti hakkında konuştu

Paylaştığı Instagram hikayesinde Tepki, eski plak şirketindeki bilgisayarında açık kalan mail hesabının kendisinden izinsiz kontrol edildiğini, Twitch platformundaki hesabının mail adresinin değiştirildiğini ve mesajlarının silindiğini iddia etti.

Bu iddia edilen işlemlerin hangi IP adresine sahip cihazlar üzerinden yapıldığının belli olduğunu belirten Tepki, konu hakkında hukuki sürecin başlayacağını duyurdu.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!