Yeni Çıkanlar

Tepki’nin Sık şarkısı ve ses getiren klibi yayınlandı

Tepki Sık şarkısı ve ses getiren klibi yayınlandı

Tepki, video klibi uğruna kaza geçirdiği Sık isimli şarkısını 25 Aralık Cuma gününün ilk dakikalarında tüm dijital müzik platformları üzerinden dinleyicilerin beğenisine sundu.

İki dakika yedi saniye uzunluğundan oluşan şarkının altyapısı Arem Ozguc ve Arman Aydin ikilisinin ellerinden çıkmış. Mix işleminin Utku Ünsal tarafından yapılan şarkının Mastering işlemi ise Emre Kiral tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Joker Game Over EP’si ile gündeme geliyor

Sık şarkısı yayınlanmadan günler önce video klibi ile hem ana akım medyanın hem de bizlerin gündemine gelmişti. Tepki’nin kontrollü bir patlama sırasında yaralandığını bildiğimiz klip Tepki yönetmenliğinde hayata geçirildi.

Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin’in yaptığı video klibin yardımcı yönetmenliği ve Styling’i Tepki’nin nişanlısı Asya Köksalözkan tarafından yapılmış.

Kendine Müzisyen, Wtcn ve Seyithan Özdemir gibi tanınmış isimlerin rol aldığı video klip Tepki’nin kişisel YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. Buraya tıklayarak sanatçının yeni teklisine Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir