Yeni Çıkanlar

Tepki ve Allame, Emoji ile bombayı patlattı

Tepki ve Allame, Emoji ile bombayı patlattı

Yaklaşık 3 yıl önce spontane olarak yaptıkları düet ile 14 milyondan daha fazla kişiye ulaşmayı başaran Allame ve Tepki ikilisi, ortak bir şarkıda bir araya geldi. Sevilen ikilinin yeni teklisi Emoji, 18 Eylül Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı.

Dijital müzik platformlarındaki yerini Avrupa Müzik Yapım etiketi ile alan parça toplamda 3 dakika 46 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapıda Glam’in imzasının bulunduğu parçanın Mix işlemi Anıl Hünkar ve Allame, Mastering ise yine Anıl Hünkar tarafından yapılmış. Belirtilene göre şarkının vokal kayıtları Mazelab ve Batarya Company stüdyolarında alınmış.

İlginizi Çekebilir: Hidra – C-137 Albüm Değerlendirmesi

Emoji isimli şarkı ile aynı anda yayınlanan video klipte ise yönetmenlik koltuğunda Levon otururken, görüntü yönetmenliği Yusuf Can Güneş tarafından yapılmış. Klibin post prodüksiyon işlemlerinde ise Posthane’den Oğuz Birgölge ve Sedat Taşdemir yer almış.

İkilinin yeni şarkısına yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir