Yeni Çıkanlar

Tepki ve Ceza Düeti Yak, Dinleyiciler İle Paylaşıldı

Tepki ve Ceza Düeti Yak, Dinleyiciler İle Paylaşıldı

Son zamanlarda Türkçe rap müzik dinleyicilerini en çok heyecanlandıran projelerden biri olan Tepki ve Ceza düeti olan Yak, 31 Temmuz’un ilk dakikalarında dinleyiciler ile paylaşıldı.

3 dakika 33 saniye uzunluğunda olan parça dijital müzik platformlarındaki yerini Avrupa Müzik markası ile aldı. Altyapısı 93 tarafından hazırlanan parçanın Mix işlemi Yasin Dehhan Şaşmaz, Mastering işlemi ise Turgay Poyraz Yıkılmaz tarafından yapılmış.

Şarkı ile aynı anda yayınlanan video klipte ise yönetmen olarak Vasso’yu görürken, görüntü yönetmeni olarak Varol Şahin’i görüyoruz. Post prodüksiyon işlemleri Mazelab’de yapılan video klibin renk ayarları ise Posthane’de yapılmış.

Bütün bu detaylara ek olarak Tepki, video klibin açıklama kısmında dinleyicilerine bir mesaj göndermiş. Verdiği mesajda yeni YouTube kanalında hem Türkçe rap yolculuğuna devam edeceğini söyleyen sanatçı, hem de İstanbul Küçükçekmece’deki hayatının en önemli anlarını paylaşacağından bahsediyor.

Tepki ve Ceza’nın bir araya geldiği Yak isimli şarkıyı yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir