Tepki video klibi çekimleri sırasında kaza geçirdi
Görsel: @cesxcommercial
Türkçe Rap

Tepki video klibi çekimleri sırasında kaza geçirdi

19 Aralık günü Tepki ve yakınları tarafından paylaşılan gönderi sanatçıların hayranlarını oldukça meraklandırdı. Bir süredir kariyerine bağımsız olarak devam eden sanatçı, Sık ismindeki yeni şarkısının video klibinin çekimleri sırasında kontrollü bir şekilde gerçekleşen patlamada alevlerin arasında kaldı.

Kontrollü bir şekilde gerçekleşen alevlerin arasında kaldığı anları Instagram hesabı üzerinden paylaşan sanatçı, tedavi sürecinin devam ettiğinin set sonunda bir kaza yaşadığını belirtirken, “Arayan soran herkese tekrar tekrar teşekkür ederim.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Tunç “Turbo” Dindaş’ın 35. yılına özel olarak hazırladığı Graffiti kitabı satışa çıktı

Tepki tarafından paylaşılan gönderinin yorumları üzerinden Allame, Sayedar, Jefe, Fate Fat, Grogi ve Mirac gibi isimler geçmiş olsun dileklerini iletirken pek çok sanatçı ve tanınmış isim de Instagram hikayeler ve başka platformlar üzerinden geçmiş olsun dileklerini iletti.

Tepki’nin 2021 yılı içerisinde yayınlanacak olan Şehir Efsanesi isimli albümünde yer alması beklenen Sık isimli şarkının video klibinin fragmanı olayın duyulmasından sonraki gün yani 20 Aralık günü yayınlandı. Prodüktörlüğünü Arem Ozguc ve Arman Aydın’ın üstleneceği şarkı, 25 Aralık cuma günü dinleyiciler ile buluşacak.

Tepki’nin yaşadığı kaza anı ise cesxcommercial tarafından aşağıda görebileceğiniz şekilde ölümsüzleştirildi.

Tepki video klibi çekimleri sırasında kaza geçirdi

Görsel: @cesxcommercial

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir