Tepki Yeni Albümünün Şarkı Listesini Paylaştı

Kurucusu olduğu MOB Entertainment ile adından bolca söz ettiren Tepki, bu akşam saatlerinde Paris ismini verdiği yeni albümünden ilk detayları paylaştı. İsmini ve içerisine yer alan şarkıları ilk kez gördüğümüz albümün çıkış tarihi henüz belirtilmese de, Tepki, Uzi212’nin yeni çıkan Favela klibinde MOB Entertainment’ın ikinci sezonunun başladığını belirtmişti.

Instagram Hikayeler özelliği ile paylaşılan detaylara göre, Paris isimli albüm toplamda 8 parçadan oluşuyor. Sekiz şarkıdan altısı Tepki’nin solo olarak yer aldıklarıyken, Ağrı Kesici isimli şarkıda Modd, ve Tolstoy şarkısında Tuhan ile düet yapmakta.

Albüm hakkındaki bilgileri yine Özgür Hip Hop’tan takip edebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Tepki – Paris Albümü Şarkıları

  1. Ucuz Fahişeler
  2. Rüyalar 2
  3. Criminal
  4. Ghetto
  5. Ortak
  6. Ağrı Kesici Ft. Modd
  7. Tolstoy Ft. Tuhan
  8. Paris

Tepki Paris Albümü

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!