Tepki The Maze Records, Houze, Vio ve yeni projeler açıklaması geldi
Tepki'den The Maze Records, Houze, Vio ve yeni projeler açıklaması geldi
Türkçe Rap

Tepki’den The Maze Records, Houze, Vio ve yeni projeler açıklaması geldi

Kariyerine solo olarak devam eden Tepki, 22 Ocak’ta yayınladığı Şehir Efsanesi albümü ile gündemimize gelmişti. 10 Şubat Çarşamba günün akşam saatlerinde Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan sanatçı The Maze Records, Houze, Vio ve yeni projeleri hakkında pek çok açıklamada bulundu.

Videoyu “Welcome to the Maze” sözü ile açan Tepki, “Uzun zamandır Label konusunda mesajlar alıyorum ve en doğru adımı atabilmek için bugüne kadar bekledik. Maze şimdi Houze’da.” dedi ve artık Reynmen’in kurmuş olduğu müzik ve dijital yapım şirketinde çalışmalarını sürdüreceğini duyurmuş oldu.

Bu haberi vermesinin ardından sanatçı yeni projeleri hakkında bir bombardımana başladı. Tepki tarafından belirtilene göre Jefe’nin Paşa isimli Debut albümü çok yakında Home Party isimli çıkış teklisi ile yayınlanacak.

Sanatçının 22 Ocak’ta yayınlanan Şehir Efsanesi albümünün Deluxe versiyonu ise 19 Şubat tarihinde ekstra olarak 6 şarkı ve 2 klip ile birlikte yayınlanacak.

Bir sonraki büyük haber ise Vio’nun doğum günü olan 14 Şubat’ta yayınlanacak olan Rolex teklisi. Aramızdan erken ayrılan Vio’nun merakla beklenen bu teklisi animasyon video klibi ile birlikte yayınlanacak.

Tüm bunların haricinde bir dakikalık bu açıklamada Gain platformu üzerinden yayınlanacak bir Rap yarışması, Şehir Efsanesi özel eşyaları ve belgeseli de duyuruldu.

Houze Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımda ise “Evine hoşgeldin Şehir Efsanesi hayaller yeniden hip-hopla canlanacak.”, “Houze’un yeni üyesi Tepki, ama güzel haberlerimiz bununla sınırlı değil!” ve “Hip-Hop kültürü yeniden genç yetenekler ve sürpriz isimler için yepyeni bir maceraya dönüşecek, The Maze başlıyor.” sözleri kaydedildi.

Buraya tıklayarak “Tepki – 1 Dakikanızı Alabilir Miyim? (Houze Special)” ismi ile yapılan açıklamaya YouTube üzerindeki Houze kanalından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir