Türkçe Rap

Tepki’den Vio’nun Ölümü Hakkında Açıklama Geldi

2018 yılının Mayıs ayında kaybettiğimiz genç yetenek Vio’nun ölüm nedeni hakkında Tepki’den yeni bir açıklama geldi. Geçen hafta Joker’in attığı Tweet’ler ile gündeme gelen Vio’nun ölümü hakkında hem Rapper’lar hem de dinleyiciler birçok farklı iddiayı ortaya sunmuştu. Ardından Vio’nun ailesi Instagram hesapları üzerinden bir açıklama yaparak bu ve buna benzer diğer durumların var olan acılarını daha da arttırdığını belirtti.

Vio uyuşturucu yüzünden ölmedi

Geçtiğimiz günlerde ise Tepki Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir canlı yayında gelen asılsız iddialar ve sorulardan dolayı bir açıklamada bulundu. Tepki, Vio’nun iddia edildiği gibi uyuşturucu kullanımı olmadığını, genç sanatçının böbrek yetmezliği, astım ve gizli kalp rahatsızlıkları nedeni ile hayata gözlerini yumduğunu belirtti.

Otopsisinin yapılamaması konusunda ise Adli Tıp Kurumu’nda yaşanan sıra yoğunluğu nedeniyle işlemden vazgeçildiğini söyledi. Bizim ekip oalrak sizden ricamız, daha fazla asılsız iddia yaratmamak veya ortada olan bu iddiaları daha fazla gündeme getirmemeniz.

Tepki’nin yaptığı canlı yayına aşağıda ulaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap