Türkçe Rap

Tepki’nin yeni albümü Şehir Efsanesi çıktı

Tepki yeni albümü Şehir Efsanesi çıktı
Tepki'nin yeni albümü Şehir Efsanesi çıktı

Geçtiğimiz yıl 24 isimli bir Mixtape’e imza atan Tepki, bir süredir üzerinde çalıştığı bilinen Şehir Efsanesi isimli albümünü dinleyicileri ile 22 Ocak Cuma günü paylaştı.

İlginizi Çekebilir: No.1 – Harikalar Diyarında 2 Şarkı Sözleri

Toplamda 10 farklı şarkının yer aldığı albüm 29 dakika 31 saniye uzunluğunda. Avrupa Müzik Yapım etiketi ile birlikte dijital müzik platformları üzerinden yayınlanan albümde Tepki tüm şarkılarda tek başına yer alıyor.

Albümdeki tüm şarkıların prodüktörlüğünü Arem Ozguc ve Arman Aydın tarafından yapılırken, Mix işlemleri Utku Ünsal, Mastering işlemleri ise Emre Kıral tarafından yapılmış.

Tepki – Şehir Efsanesi Albümü Şarkıları
  1. İcraat (Intro)
  2. Menekşe
  3. Üzgünüm Anne
  4. Bugünüm Yok Yarınım Yok
  5. Sık
  6. Soygun 2
  7. Lambalar ve Kelebek
  8. Kurşun Gibi
  9. Vicdan
  10. Denedim 2021

Tepki’nin Şehir Efsanesi ismini verdiği 10 şarkılık yeni albümüne buraya tıklayarak Spotify üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap