Yeni Çıkanlar

Toprak Kardeşler’in yeni albümü Ayna yayınlandı

Toprak Kardeşler yeni albümü Ayna yayınlandı

Erdal Toprak ve Burak Ömer Toprak’ın oluşturduğu Toprak Kardeşler grubu Ayna ismini verdiği yeni albümlerini 2020 yılının son günü olan 31 Aralık tarihinde yayınladı.

İlginizi Çekebilir: Murda’dan kadına şiddete tepki: Gerçek

Toplamda 8 şarkıdan oluşan albüm dijital müzik platformlarındaki yerini Doğan Müzik Yapım markası ile aldı. 23 dakika 56 saniye uzunluğundan oluşan albümde Toprak Kardeşler’e Kurşun, Tankurt Manas, Çato ve Oğuzhan Atmaca gibi sanatçılar eşlik ediyor.

Mix ve Mastering işlemlerinin Umut Atakan Özşenol tarafından yapıldığı albümde aranje tarafı ise Cem Coşkun ve Ömer Oral’a emanet edilmiş durumda.

Buraya tıklayarak Erdal Toprak ve Burak Ömer Toprak’ın Ayna isimli yeni albümüne Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz. keyifli dinlemeler.

Toprak Kardeşler – Ayna albümü şarkıları

  1. Yanarım
  2. Tuzak
  3. Bana Sorma
  4. Ayna Ft. Kurşun, Çato
  5. Usandım
  6. Zamanla Kaybettim Ft. Oğuzhan Atmaca
  7. Yaramaz
  8. Kaybol

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir