Türkçe Rap

Tory Lanez İçin Açılan Sınırdışı Kampanyası 16.000’den Fazla İmza Aldı

Tory Lanez'i Sınırdışı Etmek İçin Açılan Kampanya 16.000'den Fazla İmza Aldı

Birkaç haftadır Megan Thee Stallion’u silah ile yaralamak ile suçlanan Tory Lanez hakkında internet üzerinde bir imza kampanyası başlatıldı. Yaklaşık iki hafta önce Change.org platformu üzerinden başlatılan imza kampanyası, sanatçının memleketi olan Kanada’ya geri gönderilmesini ve Amerika Birleşik Devletleri’nden ömür boyu yasaklanmasını istiyor.

Şu sıralar 17 bin oya ulaşan imza kampanyasının açıklamasında sanatçı oldukça sert bir dil ile eleştiriliyor. “Bu 5.3 feet(1.61) boyundaki büyük egolu küçük adamın Amerikan ekonomisine hiçbir katkısı yok ve kadına şiddet uygulayıp, kadına şiddete teşvik ediyor. Ayrıca, Stallion Megan’a kasıtlı olarak zarar vermeye çalıştığı için Amerika Birleşik Devletleri’nden sonsuza dek yasaklanmalıdır. En kısa sürede onu Kanada’ya geri gönder!” sözlerinin yer aldığı açıklamaya sahip oylamada hedef ilk aşamada 25.000 oy olarak belirlendi.

İlginizi Çekebilir: Drake, Billboard Hot 100 Listesinde Yeni Bir Rekor Kırdı

Megan, 27 Temmuz Pazartesi günü Instagram üzerinden açtığı canlı yayında bahse konu olduğu vurulma olayı hakkında konuştu. 25 yaşındaki rapçi bu travmatik olaydan bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı ve her iki ayağından vurulduğunu açıkladı. Kendisini vuran kişisinin Tory Lanez olduğunu dile getirmese de, birden fazla rapor Kanadalı rapçinin saldırgan olduğunu kantılar durumda.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap