Trafik kurallarına uymayan Lil Yachty gözaltına alındı
Türkçe Rap

Trafik kurallarına uymayan Lil Yachty gözaltına alındı

Yaptığı davranışlarla sık sık gündeme gelen 23 yaşındaki Lil Yachty, yine bir olay ile gündemde. Sanatçının Atlanta otobanında kontrolsüz bir şekilde hız yapması gözaltına alınmasına sebep oldu.

Georgia Eyalet Polisinin yaptığı açıklamaya göre, 21 Eylül tarihinde 2020 model Ferrari F8 aracını saatte 240 kilometre hıza kadar çıkıp diğer araçların sürücü ve yolcularının hayatını da tehlikeye attığı için Lil Yachty bir yol kenarında durduruldu.

İlginizi Çekebilir: Kanye West Haiti’de şehir inşa etmeyi planlıyor

Polis, genç rapçiyi oradan alıp polis merkezine götürdüklerini ve aracı da Yachty’in arkadaşına verdiğini söylüyor. Devamında ise rapçi Atlanta City Cezaevi’ne götürüldükten bir süre sonra serbest bırakıldığını belirtilirken, polis ellerinde genç sanatçının hız yaptığı anların görüntüsün olduğunu fakat dava devam ettiğinden dolayı medya ile paylaşamayacaklarını açıklamasında belirtti.

Genç rapçi ise 28 Eylül pazartesi günü ellerinde para destesi ve içerisinde bulunduğu araçtan bir Instagram paylaşımında bulunarak, hapiste olmadığını söyledi. Bu kendisinin ilk vukuatı da değil. 2020 yılının henüz başlarında yoğun yağışın olduğu bir günde kırmızı renkli 2020 model Ferrari 488 aracıyla kaza yapmıştı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir