Travis Scott’ın Look Mom I Can Fly Belgeseli Yayınlandı

Amerikalı rapçi Travis Scott’ın ses getiren albümü Astroworld’ün yapım aşamasını ve sanatçının star olmasını anlatan belgesel Look Mom I Can Fly, yayınlandı. Dijital yayın platformu Netflix’in yapım ve yayıncılığında bulunduğu belgesel 28 Ağustos 2019 tarihi ile platformdaki yerini aldı.

1 saat 24 uzunluğunda olan belgeselin galası geçtiğimiz akşam California, Santa Monica’daki Barker Hangarı’nda yapıldı. Belgeselin yönetmenlik koltuğunda White Trash Tyler yer aldı.

Tyler’ı daha önce Trippy Redd, Travis Scott, Kylie Jenner, Kodak Black ve Kanye West gibi isimlerle çalışırken görmüştük.

Sanatçının bu belgesele konu olan 2018 yılında yayınlanmış albümü Astroworld, 2019 Grammy Ödüllerinde yılın rap albümüne ve 2019 Billboard Müzik Ödüllerinde ise en iyi 200 Billboard albümüne aday gösterildi.

Look Mom I Can Fly Belgeseli Nasıl İzlenir?

Netflix platformunda yer alan belgesi izlemek için platforma aylık ücretini ödeyerek üye olabilirsiniz. Veya Netflix’in sunduğu 1 aylık deneme süresi ile bedavaya izleyebilirsiniz.

Bu bağlantı ile belgeselin Netflix sayfasına gidebilirsiniz: https://www.netflix.com/title/81046796

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!