Travis Scott, Playstation ile yaptığı işbirliğini duyurdu

Geçtiğimiz aylarda McDonald’s ile hayata geçirilen başarılı işbirliğinin ardından Travis Scott, stratejik bir ortak olarak Sony PlayStation ailesine katıldı. Yeni rolünde Travis ve Cactus Jack markası, yeni projeler üretmek için Sony ile işbirliği yapacak.

Bu işbirliğini duyurmak için PlayStation, Travis Scott ve 12 Kasım’da çıkacak olan PlayStation 5 konsolunun yapım sürecinde çalışan bazı önemli kişilerin rol aldığı bir video yayınladı. Tamamen siyah-beyaz olan videoda Sony çalışanlarını Travis Scott’un Cactus Jack giysilerini giyerken görüyoruz. Ayrıca videoda bir televizyonun başında oturan Scott’ın ayağında, topuğunda Playstation logosu bulunan bir Air Jordan 1 Low modelini görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: DJ Artz, YKKE şarkısının yapım sürecini anlattı

PlayStation’un Pazarlama Başkan Yardımcısı Eric Lempel, bu işbirliği hakkında “Travis inanılmaz derecede yenilikçi, sürekli şaşırtıcı ve sınırları zorlamaya devam eden bir sanatçı, PlayStation markasına çok benziyor – bu yüzden bunun mükemmel bir uyum olduğunu düşünüyoruz” dedi.

PlayStation’un büyük bir hayranı olduğu bilinen sanatçı bu iş ortaklığı hakkında “Cactus Jack’in Sony ve PlayStation ekibiyle üzerinde çalıştığı her şeyi sergilemeyi gerçekten dört gözle bekliyorum” ve “En önemlisi, PlayStation hayranlarının ve ailesinin nasıl tepki verdiğini görmek beni heyecanlandırıyor ve çok yakında herkesle birkaç oyun oynamayı dört gözle bekliyorum!” dedi.

Yapılan son paylaşım ile birlikte Playstation 5’in optik disk okuyuculu modelinin tavsiye edilen Türkiye satış fiyatı 8299 lira olarak duyurulmuştu.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!