Travis ve Kylie kızları Stormi'nin ilk okul günü için bir arada
Türkçe Rap

Travis ve Kylie kızları Stormi’nin ilk okul günü için bir arada

Yapmış olduğu şarkılar ve marka iş birlikleri dışında sık sık özel hayatıyla da gündeme gelen 29 yaşındaki rapçi Travis Scott, kızı Stormi için eşi Kylie Jenner ile bir araya geldi. Geçtiğimiz sene bu vakitlerde Travis ve Kylie ayrıldıklarını ve iki ayrı birey olarak hayatlarına devam etmek istediklerini açıklamışlardı.

Kylie, 2 yaşındaki kızı Stormi’nin okul için heyecanlı olduğu anları içeren videoyu yaklaşık 200 milyon takipçisi olan kendi Instagram sayfasında paylaştı. Daha evde eğitim aldığı bilinen Stormi’nin ilk okul gününde milyarder annesi “Okulun ilk günüüüü” yazılı bir açıklama ile bir görsel paylaştı. Paylaşılan görselde dünyanın en çok tanınan çocuklarından biri olan Stormi’yi çantası ile birlikte etrafta zıplarken görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Air Jordan 1 Metalik Altın versiyonu duyuruldu

Kylie Jenner’ın paylaştığı bu videoyu izleyen hayranlarının çoğu, kısa bir süre için de olsa Travis Scott’un kameranın kadrajına girdiğini fark etti ve bunu sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Travis Scott ve Kylie Jenner ayrıldıktan sonra, Stormi’ye daha iyi bir ebeveynlik yapabilmek için yakın arkadaş olarak kalmışlardı.

Jenner, geçtiğimiz günlerde paylaştığı başka bir Instagram gönderisi ile de gündeme gelmişti. Bikinili bir fotoğraf paylaşan ünlü isim takipçilerini oy vermeye yönlendirmişti. Yurt dışı kaynaklı haber sitelerinde yer alan bilgilere göre Kylie’nin bu hareketi Vote.org’un trafiğini %1500 arttırırken, 48,000 kişiden daha fazla vatandaşı oy vermek için kayıt ettirdi. Öte yandan Travis kariyerinin en iyi dönemini geride bıraktı. Genç sanatçı bu yıl McDonald’s, Land Rover, Fortnite gibi markalarla iş birliği yaptı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir