Türkçe Rap

Trump giderayak Kodak Black ve Lil Wayne’i affetti

Trump giderayak Kodak Black ve Lil Wayne affetti
Trump giderayak Kodak Black ve Lil Wayne'i affetti

Amerika Birleşik Devletleri’nin 45.başkanı Donald John Trump, görevini bırakmak zorunda olduğu son günde de yeni kararlar yayınlamaya devam etti. Adından son zamanlarda sıkça söz ettiren ABD Başkanı, Kodak Black ve Lil Wayne’i affetti.

İlginizi Çekebilir: Ahmet Atalay’ın yeni kısa filmine şarkısı ile Massaka da konuk

Hotnewhiphop.com’un haberinde paylaşılan bilgiye göre bir Reuters muhabiri, “Trump, federal silah suçlarından yargılanan rapçiler Lil Wayne ve Kodak Black’in yanı sıra yolsuzluk suçlamalarıyla 28 yıl hapis cezasına çarptırılan eski Detroit Belediye Başkanı Kwame Kilpatrick’i affetti.” dedi.

Konu ile ilgili bazı belgelerin de internet üzerinde paylaşılması üzerine habere garanti gözü ile bakılmaya başlandı.

2019 yılının mayıs ayında tutuklanan Kodak Black, o zamandan beri hapiste cezasını çekiyor. Sanatçının 11 kasım 2022 olarak bilinen çıkış tarihi ise Trump’ın affetmesi ile birlikte ya daha erken bir zamana alınacak ya da direkt olarak salıverilecek.

Affedilen diğer bir rapçi Lil Wayne ise 2019’da ateşli silah ve mühimmat bulundurmaktan suçlu bulunmuş ve ceza almıştı. Bu karar ile 38 yaşındaki rapçi işlediği suçun cezasından mahrum oldu.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap