Turbo 35. yılına özel olarak hazırladığı Graffiti kitabı satışa çıktı
GraffitiTürkçe Rap

Tunç “Turbo” Dindaş’ın 35. yılına özel olarak hazırladığı Graffiti kitabı satışa çıktı

Türkiye’de Graffiti denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Graffiti sanatçısı Tunç “Turbo” Dindaş, 1985 yılında adım attığı bu yolculukta 35. yılına özel olarak bir kitap projesine imza atıyor.

Turbo 35. yıl Graffiti kitabı için siparişleri almaya başladı. Bu kitap projesinde iki versiyon bulunuyor. Standart versiyonda gerçek duvar materyalinden diorama tekniği ile üretilmiş bir kapak yer alırken, Turbo tarafından imzalanmış 33 sayfalık bir kitap bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: RedKeyGang la Familia 2 albümü dinleyiciler ile buluştu

Turbo 35. yılına özel olarak hazırladığı Graffiti kitabı satışa çıktı

Özel versiyonda ise tüm sayfalar gerçek duvar materyalinden diorama tekniği ile üretiliyor. Turbo tarafından imzalanmış bu özel versiyon kitapta ise kargoya verme işlemi 30-40 gün kadar sürebiliyor.

Kitapların tanıtımı için hazırlanan video ise Beat Music Factory YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. Videoda hem Turbo düşüncelerini ve hikayesini anlatıyor, hem de satışa sunulan bu kitabın hazırlanma sürecini görüyoruz.

Buraya tıklayarak kitaplar için özel olarak hazırlanan sayfaya ulaşabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Graffiti

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir