Türkçe Rap

Türkçe Rap Dergisi Aralık 2019’da Raflarda

Türkçe Rap Dergisi

Daha önce birden fazla kere denendiğini gördüğümüz Türkçe Rap dergisi yapımları uzun ömürlü olmamıştı. Bu sefer hem kadrosu hem de yapımcı firması ile oldukça sağlam bir dergi dinleyiciler ile buluşacak gibi görünüyor.

Türkçe Rap isimli dergi, ilk sayısının kapağında da yazdığı gibi Türkiye’nin ilk resmi Türkçe hazırlanmış rap dergisi olma unvanını taşıyor. 2 ayda bir yayınlanacak derginin Genel Yayın Yönetmenliğini Şafak Ongan, Yazı İşleri Müdürlüğü İpek Atcan tarafından yapılacak.

Derginin yazar kadrosuna dair bildiğimiz tek isim, Hip Hop kültürünün Türkiye’deki en eski temsilcilerinden olan Tunç Dindaş namı diğer Turbo. Belirtilene göre Turbo dergi için “Dünden Bugüne Rap” isminde sayfalar hazırlayacak.

İlk sayıda kapakta Ceza yer alırken, DJ Artz ve Motive röportajı, dosya konusu olarak ise Hip Hop’ta Rap grubu kültürü ve 2019 yılının enleri yer alıyor. Özgür Hip Hop olarak dergi ekibine başarılar diliyoruz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap