Türkçe Rap’e Yeni Soluk: Eva

Çok fazla kadın MC bulunmayan Türkçe Rap müziğe yeni bir isim olan Eva katıldı. Bugün ilk şarkısı olan Leş’i yayınlayan sanatçı daha önce Instagram üzerinden de on binlerce kişi tarafından takip ediliyordu.

Sanatçının kendi ismi ile aynı olan YouTube kanalı üzerinde yayınlanması ile birlikte Spotify üzerinden de yayınlandı. 2 dakika 43 saniye uzunluğunda olan parçanın prodüktörlüğü Da Poet tarafından yapılmış.

Mix ve Mastering işlemlerinin Buğra Kunt tarafından yapıldığı şarkıda Back vokal olarak genç yetenek Baneva yer almış. EVA Music etiketi ile yayınlanan şarkıda vokal kayıtları Clickmusictr’de alınmış.

Şarkıya yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!