Ty Dolla Sign Tutuklandı!

33 yaşındaki Rapper Ty Dolla Sign veya gerçek adı ile Tyrone William Griffin Jr. geçtiğimiz günlerde uyuşturucu bulundurmak suçu sebebiyle tutuklandı. Pitchfork’un bildirdiğine göre bu durum Atlanta polisi tarafından da onaylandı.

Olay, Atlanta’daki bir konserin öncesinde gerçekleşti. Belirtilene göre araçları ile bir kafenin duran Ty Dolla Sign ve 6 arkadaşı polisler ile rastlaştı. Rapper’dan ve arkadaşlarından esrar kokusu aldığı için şüphelenen polis memurları, ekibi ve onların araçlarını aramaya karar verdi. Yapılan aramanın ardından ise polis, araçta esrar ve kokain bulduğunu belirtti.

Geçrekleştirilen tutuklamaların ardından ise polisin ünlü Ty Dolla Sign‘ı ve diğer altı kişiyi serbest bırakması bekleniyor. Çünkü ekbini üstünde bir onstan(28 gram) daha az esrar ve kokain bulunması suç kapsamında sayılmıyor. Detaylar önümüzdeki günlerde netleşecek.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!