Tyga, Floyd Mayweather’ın Partisinde Olay Çıkarttı

Geçtiğimiz günlerde Floyd Mayweather’ın Hollywood’daki doğum günü partisine katılan Tyga, bir kavga çıkarttı ve bu yüzden mekandan kovuldu. Kaynakların belirttiğine göre Tyga ekibi ile birlikte doğum günü partisine katıldı. Partinin başlangıcından kısa süre sonra Tyga başka bir konuk ile sürtüşme yaşadı ve bu olay fiziksel temasa kadar gitti.

HollyWood’daki Sunset Club isimli klübün güvenlik görevlileri hızlı bir şekilde kavgaya müdahale etti. Ardından Tyga’nın ekibinden biri ünlü sanatçıyı dışarı sürükleyip herkesin “sakin olmasını” söyledi. Tyga hıncını alamamış olacak ki, kendi güvenliğinin silahını alıp olay yerine tekrardan dönmeye çalıştı.

Olay yerinde bulunan insanlar silah ile ilgili bağırırken, Tyga silahı kılıfından çıkartmadan ekibi tarafından sakinleştirildi. Ekibi Tyga’ya “Bunun için değmez” gibi sözler söylerken, sanatçı çıkarken yakın dostlarından AE kameralara karşı dönüp, “Kodumun kameralarınızı çıkarın. Bu bok gerçek” diye bağırdı. O anın görüntülerine aşağıdaki video üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!