Türkçe Rap

Ufo361’in Türkiye Tatili Olaylı Bitti

Türk asıllı Alman rapçi Ufo361, dün yaptığı paylaşımlar ile Türkiye tatilinde yaşadığı olayları takipçilerine duyurdu. 31 yaşındaki sanatçı Instagram hikayelerinde 10 günlük Bodrum tatilinde başından geçen olaylardan bahsetti.

Sub.street isimli Instagram sayfasının yaptığı çeviriye göre sanatçı 10 günlük Bodrum tarihinde ilk olarak kiraladığı villa ilgili sorunlar yaşadı. Daha sonra bu sorunlardan uzaklaşmak için bir yat kiralamak istediğini söyleyen sanatçı astronomik bir rakam ile karşı karşıya kaldığını belirtti.

Kuzeninin Parmağı Koptu!

Olayların devamında ise sanatçının kuzeninin yemeğinden cam parçası çıktı ve bir Jet Ski kazası geçirdi. Kazanın ardından Ufo’nun kuzeni ameliyata alındı ve parmağının üçte birini kaybetti.

Sanatçı yaptığı açıklamanın devamında tatil için Türkiye’ye gelmekten pişman olduğunu ve asla bir daha Türkiye’ye tatil için gelmeyeceğini söyledi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Ufo361 Açıklamasının Türkçe Çevirisi

“Yaklaşık 10 gündür Bodrum’dayım ve LUX Bodrum adlı şirketten birkaç günlüğüne ailemle beraber özel havuzlu villa kiraladım. Almanya’da yaşadığımız kötü günleri unutmak ve güzel vakit geçirmekti tek amacımız. Fakat bu Villa, özel (kişisel) havuz olarak servis edilmesine rağmen sağdan soldan geçen herkes havuzu görebiliyordu. Bu nedenle başka bir villaya yolladılar ailemi fakat oradaki havuzun içinde su bile yoktu. Sonra tekrardan başka eve yolladılar. Çok fazla kötü şey yaşadık. Yat kiralamak istedik tüm bu kötü şeyleri unutabilmek adına fakat bize çok astronomik bir fiyat söylediler. Çalışanlar da buradan ekmek kazanıyor diye düşünerekten yine de kiraladık. 1.5 yaşındaki kuzenimin yemeğinden cam çıktı. Jet Ski sürerken kaza yaptık ve kuzenimin parmağının 3/1’i koptu. Derhal hastaneye gittik ve ameliyat oldu.

Hayatımın en kötü tatiliydi. Paramı aldılar, beni dolandırdılar. Aileme karşı mahcup oldum. Ülkemi yabancı ülkelerde temsil eden birisiyim ama kendi memleketimde kazık üstüne kazık yedim. Bu işin parasında değilim ama böyle bir tavırla karşılaşmış olmam beni çok üzdü. Bu arada, son 3 yılda birçok farklı ülkeye tatile ve geziye gittim. Ülkeyi özlediğimi ve Türkiyeyi bu sene ziyaret etmemiz gerektiğini düşündüm. Bu benden çıkan en kötü fikirdi. Türkiye’ye ailemle beraber güzel vakit geçirmek için geldim ama çok pişmanım. Hatta Türk olduğum için utanmak üzereyim. Bir daha asla Türkiye’de tatil yapmayacağım. RIP Turkiye.”

[Çeviri kaynağı: @sub.street] [ilgiliicerik icerik_id=”2121″]

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap