Ufo361 ve Ezhel Düetleri YKKE ile Devam Ediyor

Bugünden tam iki hafta sonra Lights Out albümü ile dinleyicilerin karşısına çıkacak olan Ufo361 ve Ezhel ikilisi, bu albümde yer alan YKKE şarkısını bu akşam yayınladılar. Her zaman olduğu gibi cuma gününün ilk dakikalarında yayınlanan şarkı, sabah saatlerinde de YouTube’da video klibi ile yerini aldı.

Toplamda 3 dakika 34 saniye uzunluğunda olan şarkının prodüktörlük koltuğunda The Cratez, DJ Artz, Sonus030, Bugy ve Jimmy Torrio’dan oluşan bir 5 kişi yer alıyor.

YKKE isimli şarkının video klip çalışması ise toplamda 3 kişilik bir ekip ile kayda alınmış. Prodüksiyon ekibinin başında Golo Franz yer alırken, yönetmenlik koltuğunda Ufo361’in kendisi oturmakta. görüntü yönetmenliği, kurgu ve renk ayarları Mac Duke tarafından yapılmış.

Ufo361 Ft. Ezhel – YKKE şarkı sözlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!