Türkçe Rap

Universal Music Turkey 2 kadın sanatçıyı bünyesine kattı

Universal Music Turkey 2 kadın sanatçıyı bünyesine kattı

Son zamanlardaki atılımı ile bünyesinde pek çok başarılı sanatçıyı barındıran Universal Music Turkey, 17 ve 18 Kasım günü yaptığı iki duyuru ile bünyesine kattığı yeni sanatçıları duyurdu.

Şirket tarafından yapılan ilk paylaşımda tarzı ile öne çıkan kadın sanatçı Hazel’in duyurusu yapılıyor. Hazel bu anlaşmanın ardından paylaştığı gönderide “Gelen tebrik mesajları, aramalar ve nicesi için herkese çok teşekkür ederim. Bu süreçte benden yana desteğini esirgemeyen dinleyiciye, abilere, ablalara, çekirdek aileme, eşime dostuma minneti borç bilirim. Çok daha iyi işler sunmak için sıkı çalıştığım bir yola çıktık allah utandırmasın.” ifadelerine yer veriyor.

İlginizi Çekebilir: Uzi, Kan albümünün şarkı listesini paylaştı

18 Kasım Çarşamba günü duyurulan ikinci isim ise Kool Jane oldu. Henüz göz önüne çıkmayan ve hakkında pek fazla bilgi bulunmayan sanatçı, çalışmalarını Universal Music Turkey markası altında sürdürecek.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap