Podcast

Üst Kat Podcast S2B2 – Emoji, Devam, Helal

Üst Kat Podcast S2B2 - Emoji, Devam, Helal

Özgür Hip Hop çatısı altında yayınlanan Üst Kat Podcast, ikinci sezon ikinci bölümü ile karşınızda. Bu bölümde Tepki ve Allame’nin beklenen düeti Emoji’yi, Ezhel’in yeni işbirliği Devam’ı, Hayki, Akdeniz Coast, Ezheran, MRF ve Lia Shine gibi isimlerin yeni teklilerini dinleyip konuştuk.

Genel gündemimizde ise Killy’nin Türkiye’ye gelip dolandırılması ve Khontkar ile yapacağı düeti, Fight Kulüp 2 şarkısı çıkış tarihini ve Massaka ve Hidra’nın açıklamalarını konuştuk. Bu programda değindiğimiz tüm konuları aşağıda görebilirsiniz.

Üst Kat Podcast’i SpotifyiTunesGoogle PodcastsSpreakerYouTube ve Castbox üzerinden veya aşağıdaki eklenti ile direkt olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca lütfen bu Podcast hakkındaki olumlu veya olumsuz düşüncenizi yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Üst Kat Podcast S2B2 Yayın Akışı

 • Tepki Ft. Allame – Emoji

Tepki ve Allame’nin beklenen düeti Emoji Glam’ın prodüktörlüğünde çıktı. Şarkının Mix ve Mastering işlemini Anıl Hünkar ve Allame yaparken, video klibinin yönetmenliğini Levon yapmış.

 • Gentleman Ft. Ezhel, Luciano – Devam

En son Made İn Turkey albümü ile gördüğümüz Ezhel, Alman rapçiler Gentleman ve Luciano ile bir araya geliyor. Devam isimli şarkının prodüktörlüğü Jugglerz tarafından yapılmış.

 • Hayki – Doğru Kötüler Yanlış İyiler

Sanatçını yeni teklisinde prodüktörlüğü EB üstlenirken, söz, müzik, mix ve mastering Hayki’nin kendi tarafından yapılmış. Unique Fabric markası ile yayınlanan teklide Hayki ayrıca Doğru Kötü olarak yer almış.

 • Akdeniz Coast – Helal

MOB Entertainment ekibinde yer alan grubun yeni teklisi 18 Eylül cuma günü yayınlandı. Helal isimli şarkının prodüktörlüğü Segah tarafından yapılmış.

 • Ezheran – Sanmıştım

Gelecek vaad eden isimlerden olan Ezheran yeni teklisi Sanmıştım’ı 17 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Tüm işlemlerinin sanatçının kendi tarafından yapılan parça Netd Müzik etiketi ile dijital müzik platformlarındaki yerini aldı.

 • MRF – Minimum

Bir süredir dinleyemediğimiz MRF yeni teklisini yayınladı. 808 Music markası ile çıkan parçanın prodüktörlüğü, Mix ve Mastering işlemleri MRF tarafından yapılmış.

 • Lia Shine – Değiştin

Yeni isimlerden biri olan Lia Shine, yeni teklisi olan Değiştin ismini verdiği şarkıyı yayınladı.

Genel Gündem

 • Killy Türkiye’de.

Dünya çapında tanınan 23 yaşındaki Kanadalı Rapçi Killy sürpriz bir şekilde Türkiye’ye geldi. İstanbul’da taksiye bindiği anları Instagram hesabı üzerinden paylaşan sanatçı dolandırıldığını söyledi. Kısa süre sonra stüdyodan bir fotoğraf paylaşan sanatçının Khontkar ile düet yapacağı iddia edildi. Daha sonra ortaya çıkan ikilinin fotoğrafı bu iddiayı güçlendirdi.

 • Fight Kulüp 2 şarkısı Ekim ayında yayınlanacak.

Killa Hakan’ın ses getiren projesi Fight Kulüp 2’nin çıkış tarihi belli oldu. Massaka’nın YouTube üzerinden yaptığı paylaşıma göre 2 Ekim Cuma günü dinleyiciler ile buluşacak. Son bildirilene göre şarkıda Killa Hakan, Ceza, Summer Cem, Massaka, Khontkar, Anıl Piyancı ve Contra yer alacak.

 • Kanye West Grammy Ödülünün üzerine tuvaletini yaptı.
 • Massaka: “Kötü yorum yapanların çoğu Reynmen nakaratlarını okumak istese on beş takla atarlar.”
 • Hidra: “Spotify Türkçe Rap Kara Listesi diye bi liste var mı? Belki şarkılarım oradadır.”

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Podcast