Türkçe Rap

uuR Gözaltına Alındı!

13 Aralık 2018 günü Türkiye için çok hareketli ve üzücü bir gün olarak tarihe geçecek. Sabahın ilk saatlerinde gerçekleşen Şehit Altuğ Verdi Operasyonu, daha sonrasında yaşanan üzücü Ankara tren kazası, Büyükçekmece Adliyesi’nde gerçekleşen bomba ihbarı, Afrin’de şehit olan askerimiz ve Fırat nehrinin doğusunda yapılacak olan operasyonun duyulması ile duygu karmaşasını bolca yaşadığımız bir gün oldu.

Haberin ana konusu bildiğiniz gibi bu sabahın ilk saatlerinde gerçekleşen Şehit Altuğ Verdi Operasyonu. Bu operasyon ile toplamda Türkiye’nin 26 ilinde internet üzerinde ünlü olan veya olmayan birçok isim “uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma” iddiası ile gözaltına alındı. Bu büyük çaplı operasyon Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından yönetildi.

Bu isimler arasında Deep Turkish Web ve uuR da var

Gözaltına alınan isimler arasında şu anda bilinen YouTube’da içerik üreten Deep Turkish Web ve Rapper uuR(Uğur Sucu) oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama gelmese de çeşitli kaynaklar tarafından duyurular yapılmaya başlandı. Fobi Kast(Furkan Demirkan)’ın yaptığı açıklama ile uuR’un gözaltına alınışını ve bu süreç hakkında bilgilere sahip olduk.

Yapılan açıklamada uuR’un “uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma” iddiası ile gözaltına alınması ve sansüre karşı birtakım mesajlar yer alıyor. Ayrıca yapılan açıklamada uuR’un herkese söylediği selam da iletiliyor. Detaylı açıklamayı haberin sonunda bulabilirsiniz.

Siz de bu operasyon hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap