uuR’dan Tepki ve MOB’ye Destek Geldi

Son bir haftadır Türkçe Rap dinleyicilerinin gündeminde olan Joker ve Tepki Diss’leşmesine uuR’dan da bir yorum geldi. Yaklaşık 1 saat önce Instagram hesabından bir paylaşım yapan uuR, Tepki’ye ve MOB Entertainemnt’e desteklerini sunan bir açıklama yaptı.

uuR’un yaptığı açıklamanın tam halini aşağıda bulabilirsiniz.

Tepki hakkında bi kaç bişey yazmak istiyorum. Tepki’nin Türkçe Rap için yaptıkları yadsınamaz bir gerçek. Şarkılarını seversiniz, sevmezsiniz orası ayrı.. Herkes tarafından sevilen bir kimse zaten yok. Tavırlarını beğenmiyorsunuzdur, size havalı geliyordur fakat bence alakası bile yok. Azcık hiphop bilirsen Tepki’yi anlarsın, sorgulamazsın bile. Zaten o senin onu anlayabileceğini farkettiyse senle muhabbete girer. Şimdiki 3 kuruş karakteri olmayan şizofrenleri ilah eden küçük bebeler anlasa noluuur anlamasa nolurr? Rapçinin sözleri dolu doludur. Her sözün bir anlam taşıyabilmesi için bir duruşu olması gerekir. Karaktersiz, değer yargısı olmayan insanlara prim vermeyin. 

Lütfen uuR açıklaması hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!