Türkçe Rap

Uzi, Kan albümünün şarkı listesini paylaştı

Uzi, Kan albümünün şarkı listesini paylaştı

Çalışmalarını MOB Entertainment çatısı altında sürdüren ve popüler olan sanatçılardan Uzi, 16 Kasım günü yaptığı Instagram paylaşımı ile birlikte, Kan ismini verdiği albümü hakkındaki kilit detayları paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Tepki, MOB Entertainment’a dava açacağını duyurdu

Toplamda 9 şarkının yer alacağı albümün çıkış tarihi henüz açıklanmış değil. Albümde Uzi’ye Mavi, Critical, Stap ve Eko Fresh gibi isimler eşlik ediyor. Parçaların prodüktörlüğünde Akdo, Segah, Cem Adrian, Uğur Öztürk ve Aksan gibi isimler yer alıyor.

Yapılan paylaşımda Uzi, MixedByG’yi ve Nuri SngR gibi isimleri unutmayarak, “Albümün gizli kahramanları cansınız” mesajına da yer verdi.

Uzi – Kan Albümü Şarkıları

 1. Makina
 2. Umrumda Değil
 3. Gecenin İçine Gir Ft. Mavi
 4. Davetiye Ft. Critical
 5. Mahalle Ft. Eko Fresh
 6. KRVN
 7. Vur
 8. Elhamdulillah Ft. Stap
 9. Nedenini Sorma
 10. Umrumda Değil (Slowed Reverb Vers.)
 11. Outro

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

[Güncelleme: 16.12.2020 – 17:27]

Uzi212 tarafından 16 Aralık Çarşamba günü Twitter hesabı üzerinden bir güncelleme paylaşımı yapıldı. Paylaşılan yeni bir Tweet ile Kan isimli albüme yeni şarkılar eklendi.

Sanatçı tarafından belirtilene göre prodüktörlüğü Segah tarafından yapılacak Nedenini Sorma şarkısı ve Umrumda Değil şarkısının Slowed Reverb versiyonu Kan isimli albüme eklendi.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap