Uzi, Kan albümünün şarkı listesini paylaştı

Çalışmalarını MOB Entertainment çatısı altında sürdüren ve popüler olan sanatçılardan Uzi, 16 Kasım günü yaptığı Instagram paylaşımı ile birlikte, Kan ismini verdiği albümü hakkındaki kilit detayları paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Tepki, MOB Entertainment’a dava açacağını duyurdu

Toplamda 9 şarkının yer alacağı albümün çıkış tarihi henüz açıklanmış değil. Albümde Uzi’ye Mavi, Critical, Stap ve Eko Fresh gibi isimler eşlik ediyor. Parçaların prodüktörlüğünde Akdo, Segah, Cem Adrian, Uğur Öztürk ve Aksan gibi isimler yer alıyor.

Yapılan paylaşımda Uzi, MixedByG’yi ve Nuri SngR gibi isimleri unutmayarak, “Albümün gizli kahramanları cansınız” mesajına da yer verdi.

Uzi – Kan Albümü Şarkıları

  1. Makina
  2. Umrumda Değil
  3. Gecenin İçine Gir Ft. Mavi
  4. Davetiye Ft. Critical
  5. Mahalle Ft. Eko Fresh
  6. KRVN
  7. Vur
  8. Elhamdulillah Ft. Stap
  9. Outro

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!