Venus88 Kimdir?
Venus88 Kimdir?
Kimdir?

Venus88 Kimdir?

ozgurhiphop.com’da yayınladığımız kimdir yazı serimizin bu bölümünde Venus88 kimdir diyoruz. Bu yazıda sanatçının Spotify hesabı üzerinden ulaştığımız biyografisini sizlere aktarırken, kaç yaşında, gerçek adı, nereli ve şarkıları gibi çok fazla merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalışıyor olacağız.

Venus88 Kimdir?

Umut Can Demirarslan Sakarya doğumlu Rap müzik prodüktörü 2012 yılında freestyle ile başladığı kariyerini dönemin ünlü sanatçıları ile çalışarak ilerletmiştir. 2014 Yılının başlarında demo kayıtlarını Soundcloud ve YouTube üzerinden yayınlayarak 2020 yılında +150 proje sayısına ulaşmıştır.

2019 yılında Batarya Company bünyesinde olan Venus88 şuan kariyerine tek başına devam etmektedir. Ünlü ve isimsiz birçok sanatçıyla projelere dahil olarak ve yapımcılığını üstlenerek işbirliğinde bulunmuştur. Kurduğu BROKEBOYS adlı ekibi ile müzik kariyerini sürdürmektedir. Aqtaii ile rocket lig oynuyoz tüm gün bide BROKEBOYS 4 LIFE.

Sizler için hazırladığımız Venus88 Kimdir? yazımız hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bu yazıyı sosyal medya üzerindeki hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Kimdir?

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir