Türkçe Rap

Vio’nun Albüm Tarihi Açıklandı

14 Şubat’ta Vio’nun ilk albümünü bekleyen dinleyiciler Varoş isimli teklisini görünce oldukça şaşırmıştı. Yaklaşık 1 aylık sürenin ardından ise Tepki yeni açıklamalar ile Vio’nun albüm tarihini açıkladı. Epidemik YouTube kanalında yayınlanan Biz Bize programına katılan Tepki, Selim Öner’in sorularını yanıtladı.

MOB Shop, video klipler, Joker ve Hayki ile arasında geçenler gibi birçok soruya cevap veren Tepki, Vio’nun albümü ve daha ilerideki planlar hakkındaki detayları paylaştı. Vio ilk albümü ölüm yıl dönümünde yani 31 Mayıs’ta dinleyiciler ile buluşacak. Tepki albüm hakkında daha fazla detay vermese de başka konulara da değindi.

Vio’yu yeniden sahnede görebiliriz

Albümden sonra Vio hakkında başka detaylara da değinen Tepki, Vio’yu tekrar sahnede görebilmemizin imkanı olduğunu da söyledi. Bilindiği üzere 1996 yılında cinayete kurban giden Tupac, 2012 yılındaki Coachella müzik festivalinde hologram teknolojisi ile yeniden sahne almıştı. Vio’nun bu tarz bir teknoloji ile tekrardan sahne alması ihtimali genç sanatçının hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Lütfen bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.

[ilgiliicerik icerik_id=”1361″]

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap