Türkçe Rap

Vio Albümü 14 Şubat 2020’de Geliyor!

Vio Albümü 14 Şubat 2020'de Geliyor!

MOB Entertainment Türkçe Rap dinleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan biri olan Vio albümü konusunda bir açıklama yaptı. 24 Ocak Cuma günü saat 16:00 sularında bir paylaşım yapan şirket, Vio’nun beklenen albümünün 14 Şubat 2020 tarihinde yayınlanacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada albümün çıkış tarihi, ismi ve albümde geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden sanatçıya hangi isimlerin düetleri ile eşlik edeceği paylaşılmış.

Duyuruda belirtilene göre albümün adı Yan Yol Pt.1 olacak. Albümde Vio’ya Ceza, Patron, Tepki, Ayben, Kamufle, Aspova ve Modd gibi isimler düetleri ile eşlik edecek.

Vio albümü dinleyiciler ile 14 Şubat 2020 tarihinde buluşacak. Aramızdan zamansız ayrılan sanatçının albümü ile ilgili detayları Özgür Hip Hop üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap