Türkçe Rap

Vio’nun Annesinden Şarkı Takası Tepkisi!

Vio'nun Annesinden Şarkı Takası Tepkisi!

2018 yılının Mayıs ayında kaybettiğimiz genç yetenek Vio’nun üzerinden prim kazanmaya çalışanlara sanatçının annesinden de bir tepki geldi. Geçtiğimiz yıllarda sanatçının henüz yayınlanmamış şarkılarını sosyal medya platformları üzerinden yayanlar, 2020’de de bu yasa dışı ve üzüntü veren hareketlerine devam ediyor. Instagram’da “vionunannesi” kullanıcı adlı bir hesabı kullanan Aysun Şalcıoğlu, yaptığı bir paylaşım ile bu duruma tepkisini gösterdi.

İlginizi Çekebilir: Kovala Filmi Çıkış Tarihi Ertelendi!

Bir paylaşım yapan Şalcıoğlu,Dünyanın ülkemizin bu kadar zor bir süreçten geçtiğini ama insanoğlunun hiç ders çıkarmadığını ölümün ne kadar yakın ama insanların ne kadar vicdansız ve ahlaksız olduğunu söylemekten utanıyorum.Ölüye diriye saygı kalmamış” dedi ve şarkıları takas etmenin moda olduğunu söyledi. 

Paylaşımın devamında “Birileri bir kaç takipçi daha yapmış. Falan filan bu kadar basit dimi.Ordaki emek bir daha üretemeyecek olması basit dimi bu kadarmı vicdansız merhametsiz ve kişiliksizsiniz.” sözlerini kullanan Vio’nun annesi, bu kişilerin her gün acısını kat ve kat arttırdığını da belirtti.

Vio’nun ilk albümü Yanyol Pt.1 doğum günü olan 14 Şubat’ta yayınlanmıştı. Bu albümün ikinci bölümü sanatçını hayatını kaybettiği tarih olan 31 Mayıs 2020 tarihinde dijital müzik platformlarındaki yerini alacak.

Yapılan paylaşımın tam ve eksiksiz halini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Aysun Şalcıoğlu (@vionunannesi)’in paylaştığı bir gönderi ()

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap