Vio Yanyol Pt.1 Albümü Yayınlandı!

Geçtiğimiz yıllarda aramızdan zamansız bir şekilde ayrılan genç sanatçı Vio’nun Yanyol Pt.1 isimli albümü yayınlandı. Genç sanatçının doğum günü olan 14 Şubat 2020’de yayınlanan albüm toplamda 5 parçadan oluşuyor.

Tamamı düetlerden oluşan albüm Spotify ve diğer tüm dijital müzik platformları üzerinden yayınlandı. Albümde Vio’ya Ceza, Ayben, Kamufle, Tepki, Patron, Modd ve Aspova gibi isimler eşlik ediyor.

MOB Entertainment etiketi ile yayınlanan albümdeki şarkıların prodüktörlüğünde Uğur Öztürk ve Aspova yer alıyor. Albüme aşağıdaki eklenti üzerinden dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Vio Yanyol Pt.1 Albümü Şarkıları

  1. Yanyol Ft. Ceza
  2. Sonunda Ft. Ayben, Kamufle
  3. Her Gece Ft. Tepki, Patron
  4. İçinde Ft. Aspova
  5. Naber Ft. Modd

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir