Vio – Yanyol Vol.2 Albümü Yayınlandı

Türkçe rap müziğin genç yaşta kaybettiği ismi Vio’nun Yanyol Vol.2 albümün ilk bölümü, vefatının ikinci yıl dönümü olan 29 Mayıs 2020 itibariyle müzikseverlerle paylaşıldı. İki bölümden oluşan albümün ikinci ve son bölümü ise bir hafta sonra yani 5 Haziran 2020 tarihinde paylaşılacak.

Yanyol Vol.2 isimli albümün ilk bölümü toplamda 4 şarkıdan oluşuyor. Yaklaşık 12 dakika uzunluğundaki albümde Türkçe Rap’in ölümsüz ismine Ezhel, Dj Artz, Bugy, Rüzgar ve Tepki eşlik ediyor. Şarkılarda prodüktör koltuğunda ise Rüzgar, DJ Artz, Bugy ve 93 gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: makromusic for Spotify Kurucu Ortağı Ataberk Özaydın Röportajı

Belirtilene göre albümün ikinci bölümünde Şehinşah, Uzi, Ati242, Motive ve 832 grubu şarkıları ile Vio’ya eşlik edecek. Vio’nun Yanyol Vol.2 şarkısına yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Vio – Yanyol Vol.2 Albümü Şarkıları

  1. Vio Ft. DJ Artz – Onun Adı V
  2. Vio Ft. Ezhel – İz Bırak
  3. Vio Ft. Tepki – Kızım Biliyorsun
  4. Vio – Ft. Rüzgar – Alışması Çok Zor

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!