Yeni Çıkanlar

Vio – Zehirli Melodiler Yayınlandı

Tam bir yıl önce aramızdan ayrılan Vio’nun Tepki, Baskın, Motive, Atlas, Burry Soprano ve Uzi ile düet yaptığı Zehirli Melodiler şarkısı yaklaşık 15 dakika önce yayınlandı. Günün ilk saatlerinde yayınlanan şarkı ilk olarak Spotify, iTunes ve Apple Müzik gibi dijital müzik platformlarından paylaşıldı. Belirtilene göre şarkının video klibi gün içerisinde dinleyiciler ile YouTube üzerinden yayınlanacak.

4 dakika 44 saniye uzunluğunda olan Zehirli Melodiler şarkısı hakkında şu anda başka bir detay paylaşılmadı. Cuma günü içerisinde paylaşılacak video klibin ardından haberimizi tekrardan güncelleyeceğiz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”3263″]

[Güncelleme: 31.05.2019 – 01:03]

Parçanın video klibi beklenenden daha erken yayınlandı. 31 Mayıs saat 01:00’ı gösterdiği sıralarda YouTube’dan paylaşılan video klip toplamda 5 dakika 16 saniye uzunluğunda.

Şarkının prodüktörlük koltuğunda MOB ekibinden Uğur Öztürk’ü görüyoruz. Mix ve kayıt işlemlerinde Anıl Hünkar ve Soft G yer alırken, Mastering işlemi Anıl Hünkar tarafından yapılmış.

Video klipte ise yönetmenliği daha önce Ezhel – Şehrimin Tadı ve Maestro – Semt İşi şarkılarının kliplerini yönetmiş Caner Çetiner yapıyor. Görüntü yönetmenliği ise Can Dolu’da. Şarkıya buraya tıklayarak veya YouTube’da MOB Entertainment kanalına göz atarak ulaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir