Moda

Why Not serisine özel yeni modeller duyuruldu

Why Not Serisine Özel Yeni Modeller Duyuruldu

Bildiğiniz üzere NBA takımlarından Houston Rockets’ın 31 yaşındaki oyun kurucusu Russell Westbrook’un Nike ile yaptığı iş birliği ile Why Not serisi ayakkabılar piyasaya çıkmıştı. Bu seriye bir Nike bir de Converse olmak üzere iki farklı model ekleniyor.

Belirtilene göre bu yeni modellerden biri Air Jordan 16 diğeri ise Nba’in tanınmaya başladığı eski dönemlerde basketbolcuların sıkça tercih ettiği  Converse Chuck 70 modelleri olacak.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #34 – Yeni Mesaj, Nefret Bu, Yangınlar

Jordan 16 isimli model üst kısmı tamamen siyah renkle kaplanmış ve bağcık kısmının üzerinde zincir kırma efekti bulunan kabartmalı bir yüzey var. Kenarlarında genellikle kovboy botu gibi ayakkabılarda gördüğümüz gümüş renkli parçalara sahip ve ayakkabının tabanında ise kirli beyaz renge sahip. Yine taban kısmında Air serisi ile özdeşleşen hava balonları bulunuyor.

Why Not Serisine Özel Yeni Modeller Duyuruldu

Why Not serisi yeni ayakkabılardan Converse Chuck 70 modeli ise diğer modelin tam zıttı bir renk olan beyaz renkle kaplanmış. Üzerinde yine aynı tonlarda zincir kırılma efekti kabartma olarak eklenmiş. Taban kısmı ise çıkacak diğer model olan Air Jordan 16 gibi kirli beyaz bir yüzeyi bulunuyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda