Will Smith’in Bel Air Miami Koleksiyonu Ortaya Çıktı

Genç rapçi Jaden Smith’in babası ve ünlü Hollywood oyuncusu olan Will Smith, Bel Air Miami giyim koleksiyonunu piyasaya sürdü. 1997’de çıkarmış olduğu Miami adlı şarklı ile koleksiyon da aynı adı taşıyor. Bu koleksiyon, çorap, kapüşonlu kazak, tişört, şapka, kazak ve ceket gibi ürünlerden oluşuyor.

Bel Air Miami koleksiyonun da Smith, model olarak Miami Heat’in yıldız oyuncusu Bam Adebayo seçilmiş. Koleksiyon için tropikal tonlar, çeşitli hayvan baskıları, Amerikan futbol takımı  Miami Dolphins ve Miami Hurricanes’in formalarından iham alınmış bir renk paleti yer alıyor.

Koleksiyonun en büyük sıkıntısı, kapüşonlu kazak, kazak ve ceket gibi ürünlerin sadece 50 adet ile sınırlandırılmış olması. Koleksiyondaki ürünler Bel Air Athletics web sitesinde satılıyor ve 20 dolar ile 570 dolar arasında fiyatlara sahip.

will-smith-bel-air-miami-koleksiyonu-yolda1

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!