Yeis Sensura – Sivil İtaatsiz Albümü Yayınlandı

En son 2017’de yayınladığı Kasım albümü ile gördüğümüz Yeis Sensura, bugün Sivil İtaatsiz albümünü yayınladı. Albümün Snippet’i 1 hafta önce sanatçının YouTube kanalından yayınlandı. Hisar Müzik etiketi ile piyasaya çıkan albüm, 7 şarkıdan oluşuyor. Albümün toplam uzunluğu ise 22 dakika uzunluğunda. Albümde yer alan Hayal Kurmam Zor ve Yağmurlara Sordum şarkıları kısa süre önce tekli olarak yayınlanmıştı.

Albümde düeti ile sadece Sehabe eşlik ederken, bu şarkı albümün çıkış parçası oluyor. Ayrıca Sehabe ile Yeis Sensura’nın düet yaptığı Gene Ne Var! parçası albümde video klibe sahip olacak ilk şarkı unvanını da taşıyor. Gene Ne Var! şarkısının Mix işlemini Wolfg0d yaparken, klibin yönetmenliğini Barış Çetin(Sehabe) ve Mehmet Çetin(Yeis Sensura) yapmış. Şimdi hızlıca Yeis Sensura’nın yeni albümü Sivil İtaatsiz’e geçiş yapalım.

Lütfen bu albüm hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Yeis Sensura – Sivil İtaatsiz Albümü Şarkıları

  1. Gene Ne Var Ft. Sehabe
  2. Hayal Kurmam Zor
  3. Tek Taş
  4. Hocam
  5. Yağmurlara Sordum
  6. Aptal Kutusu
  7. Kafamdaki Zincirler
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!