Basın BülteniYeni Çıkanlar

Yekta merakla beklenen albümünü Zararım Kendime ile duyurdu

Yekta merakla beklenen albümünü Zararım Kendime ile duyurdu

Yekta’nın 2021 yılında yayımlanacak olan “Çıkış” isimli albümünün ilk şarkısı Zararım Kendime, 25 Aralık Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayımlanıyor.

Sözü Yekta ile Taladro imzası taşıyan şarkının beste ve düzenlemesi ise Haşim Berk Acerçelik tarafından yapıldı.

Rap müziğe 2010 yılında başlayıp ilk amatör kaydını alan Yekta Özen, şimdiye kadar 3 internet albümü ve birçok tekli yayımladı. Duygusal bir müzik tarzı olan genç yetenek, 2013-2015 yıllarında yaptığı duygusal çalışmalarla belirli bir dinleyici kitlesine ulaştı.

2 yıllık bir aranın ardından yeniden müzik hayatında aktif olan ve bu kez tarzını evrimleştirerek daha hareketli şarkılar yapmaya başlayan Yekta, müzik hayatına Adana’daki kendi stüdyosunda hız kesmeden devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Joker Game Over EP’si ile gündeme geliyor

Yekta & Taladro “Zararım Kendime ” isimli yeni tekli şarkıyı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir