Basın BülteniYeni Çıkanlar

Yekta’nın yeni şarkısı Sahnelerde Ölüm yayında

Yekta yeni şarkısı Sahnelerde Ölüm yayında
Yekta'nın yeni şarkısı Sahnelerde Ölüm yayında

Geçtiğimiz aylarda Taladro ile işbirliği yaptığı “Zararım Kendime” isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Yekta, “Çıkış” isimli albümünün 2. şarkısı “Sahnelerde Ölüm”ü 22 Ocak’ta Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yayınlıyor.

İlginizi Çekebilir: No.1 – Harikalar Diyarında 2 Şarkı Sözleri

Sözü Yekta imzası taşıyan şarkının beste ve düzenlemesi ise Haşim Berk tarafından yapıldı. Video klip ise Cagrishka imzalı.

Rap müziğe 2010 yılında başlayıp ilk amatör kaydını alan Yekta Özen, şimdiye kadar 3 internet albümü ve birçok single yayımladı. Duygusal bir müzik tarzı olan genç yetenek, 2013-2015 yıllarında yaptığı duygusal çalışmalarla belirli bir dinleyici kitlesine ulaştı. 2 yıllık bir aranın ardından yeniden müzik hayatında aktif olan ve bu kez tarzını evrimleştirerek daha hareketli şarkılar yapmaya başlayan Yekta, müzik hayatına Adana’daki kendi stüdyosunda hız kesmeden devam ediyor.

Yektan’ın yepyeni çalışması “Sahnelerde Ölüm”ü tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Eş zamanlı olarak yayımlanan video klibi ise MuzikPlay’de yayında.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir