Yeni bir rap müzik yarışması: Gain Açık Mikrofon
Yeni bir rap müzik yarışması: Gain Açık Mikrofon
Türkçe Rap

Yeni bir rap müzik yarışması: Gain Açık Mikrofon

Henüz Exxen platformunda yayınlanacak olan O Ses Türkiye rap programı merakla beklenirken, diğer bir içerik platformu Gain üzerinde yayınlanacak Açık Mikrofon yarışması hakkında detaylar yavaş yavaş belli oluyor.

Birkaç ay önce Aspova, Tepki ve Server Uraz’ın bir arada paylaştığı fotoğraf, dinleyiciler tarafından pek çok teoriye konu olmuştu. Fakat geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar, sevilen 3 sanatçının Gain platformunda yayınlanacak Açık Mikrofon rap müzik yarışmasının jürisi olacağını doğruladı.

Gain Açık Mikrofon detayları Server Uraz Vlog’unda

Server Uraz, geçtiğimiz günlerde Epigeyik YouTube kanalı üzerinden paylaştığı bir Vlog ile Gain Açık Mikrofon yarışmasının tanıtım filmlerinin sahne arkasını içeren bir Vlog paylaştı.

Server Uraz’ın yarışma hakkındaki düşüncelerini sormasının üzerine Aspova, “Valla heyecanlıyım abi, bekliyorum bakalım neler olacak? Ben de umutluyum yani çünkü çok yetenekli arkadaşlar var Türkiye’de.” sözleri ile düşüncelerini paylaştı.

DJ’liği Baykan Barlas’ın yapacağı yarışmanın ne zaman yayınlanacağı ve başvuruları nasıl kabul edeceği henüz duyurulmadı. Buraya tıklayarak Epigeyik kanalı üzerinden yayınlanan Vlog’a ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir