Türkçe Rap

YG’nin Coachella Partisinde Silahlı Saldırı!

Geçtiğimiz akşam Coachella’da bir performans sergileyen YG, olay yaratan ve 6ix9ine’ı hedef alan yeni şarkısı “Stop Snitching”‘i duyurduktan sonra bir After partiye katıldı. Coachella müzik festivalinden sonra devam eden partide, çok yakından birkaç el silah sesi duyuldu.

Hot New Hip Hop’ın olay yerine yakın olan muhabirinin bildirdiğine göre gece 1:45 sıralarında YG etkinliğinin yakınlarında 3 el silah sesi duyuldu ve etraftaki kalabalık korkudan kaçışmaya başladı. Polis olayın ardından After partinin durdurulmasına karar verdi ve herkesi dağıtıp şüpheliyi aramaya başladı.

Fakat bildirilene göre polis olay yerinde yaptığı çalışmalarda ateş edildiğine dair bir kanıt bulamadı. Ayrıca şu anda herhangi bir yaralı da bulunmuyor. Polis halen çalışmalarına devam ediyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap