Yılın En İyi Çıkış Yapanı Ezhel Oldu

45.si düzenlenen ve Hürriyet ile Pantene’in işbirliğiyle gerçekleştirilen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu akşam gerçekleşti. Birbirinden farklı konularda onlarca ödül dağıtılan organizasyonda Türkçe Rap adına iki ödül de sahibini buldu. Bunların ilki Yılın Şarkısı ödülü ile Gazapizm – Heyecanı Yok olurken, ikincisi ise Yılın En İyi Çıkış Yapanı ödülü ile Ezhel oldu.

Bildiğiniz gibi Ezhel bu yılın mayıs ayında uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme suçundan yaklaşık 26 gün hapis yatmıştı ve hem ana akım hem de dünya basınında yer almıştı. Ardından yükselişine hız katan Rapper, müzik listelerinde üst sıraların vazgeçilmez ismi oldu.

Ödülünü Prodüktör İzzet Öz’ün elinden alan Ezhel, sahneye arkadaşı ve meslektaşı DJ Artz ve Bugy ile çıktı. Teşekkür konuşmasında Gazapizm gibi özgürlükten bahseden Ezhel, zor zamanlarında yanın olanlara, annesine, Stageart ekibine teşekkür etti. Aynı zamanda Ezhel bu ödülü “her zaman hor görülmüş, arkada bırakılmış ama bugün zirveleri kovalayan Türkçe Rap adına alıyorum” diyerek Türkçe Rap sektörüne saygısını gösterdi.

Ezhel’in aldığı ödül anını ve teşekkür mesajına aşağıdaki yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Siz de Ezhel’in aldığı ödül hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!