YNW Melly 2 Kişiyi Öldürmekten Tutuklandı

19 yaşındaki Rap’çi YNW Melly, YNW Sakchaser ve YNW Juvy’yi öldürdüğü iddiası ile Miramar, Florida tarafından tutuklandı. Polis, asıl adı Jamell Demons olan YNW Melly’nin 26 Ekim 2018’de arkadaşlarını vurup öldürdüğünü söyledi. Ayrıca 20 yaşındaki Cortlen Henry adlı başka bir adam tutuklanarak davada cinayetle suçlandı.

Yerel polis Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Kurbanlar, Anthony Williams ve Christopher Thomas Jr., 10/26/2018 tarihinde öldürüldü. Adli delillerle desteklenen soruşturma, Demons’un Williams & Thomas Jr.’ı vurup öldürdüğü ve olay yerini araba kurşunlama olayı gibi gösterdiği sonucuna varıldı” dedi.

20 Mil Uzaktaki Hastaneye Götürüldüler

Polis sözcüsünün belirttiğine göre YNW Sakchaser ve YNW Juvy’nin de vücuduna birden fazla kurşun isabet etti. İki kişinin de durumu ağır olmasına rağmen yaralıların içinde bulunduğu araç 20 mil(32 KM) öetedeki bir hastaneye götürüldü.

Polis henüz cinayetin neden işlendiğini açıklamadı. YNW Melly, arkadaşlarının ölümünün ardından bir paylaşım yaparak yas tuttuğunu belirtmişti.

[ilgiliicerik icerik_id=”1193″]
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!