Türkçe Rap

YNW Melly Hapishanede Kalmaya Devam Edecek

YNW Melly Hapishanede Kalmaya Devam Edecek

Geçtiğimiz haftalarda Korona virüs testinin pozitif çıkması ile gündemimizde olan YNW Melly hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda genç rapçinin testlerinin pozitif çıkmasının ardından, avukatları şartlı tahliye için bir dava açan sanatçı dışarı çıkamayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Furkan Karakılıç, Beat Challange’ı Başlattı

Sanatçının Korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından avukatları tarafından şartlı tahliye davası hakim tarafından reddedildi. TMZ’nin belirttiğine göre bu davada YNW Melly’nin şiddetli titreme, nefes darlığı, baş ağrısı ve vücut ağrıları gibi semptomlar gösterdiği belirtildi. Ayrıca Melly’nin ölümcül Covid-19 virüsünün kesinleşmesinden sonra kilo verdiği ve yaşamından korktuğu da bildirildi.

Avukatı YNW Melly için masraflarının kendi tarafından karşılanacağı bir şartlı tahliye sunsa da, hakim, Melly’nin hapiste iken özel tıbbi tedaviye ihtiyacı varsa, Broward Şerif Ofisi’nden talep edebileceğini söyledi.

20 yaşındaki genç rapçi 2019 yılının Şubat ayından bu yana parmaklıklar ardında ve 2 farklı cinayet suçundan yargılanıyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap