Türkçe Rap

YNW Melly İçin Yapılan Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı

YNW Melly Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı

2019 yılının Mart ayında 2 arkadaşını planlayarak öldürdüğü gerekçesiyle 1 yıldan fazla süredir hapishanede olan YNW Melly için yapılan Korona virüs testi pozitif çıktı. XXL’de yer alan habere göre genç rapçinin testlerinin pozitif çıkmasının ardından, avukatları şartlı tahliye için bir dava açtı.

İlginizi Çekebilir: 6ix9ine Hapishaneden Çıktı!

Sanatçının Instagram hesabı üzerinden de paylaşılan gönderiye göre Korona virüs testinin pozitif çıkması, Broward County Hapishanesinde yargılanmasını beklediği sırada oldu. Yapılan açıklamada hapishanelerin bu yeni virüsü tedavi etmek için yeterli olmadığını ve daha iyi bir tedavi umuduyla şartlı olarak salıverileceği düşüncesi paylaşıldı.

Hip Hop gündemine YNW Melly gibi bir isimden önce hapishaneden çıkan 6ix9ine düşmüştü. Geçtiğimiz günlerde 6ix9ine, astımı olduğu için Korona virüs nedeniyle mahkum olarak kaldığı hapishaneden şartlı olarak salıverilmişti. Bu haberin ardından ise Melly’nin hapishaneden çıkışına daha yakın bir ihtimalle bakılmaya başlandı.

2019’dan beri hapishanede olan Melly, arkadaşı Bortlen ile birlikte iki kez birinci dereceden cinayet ile yargılanıyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap