Türkçe Rap

YNW Melly Ölüm Cezası Alabilir

2019 yılının ilk aylarında YNW grubundan iki arkadaşını öldürmek ile suçlanan YNW Melly, çıkacağı dava sonucu idam edilebilir. TMZ tarafından bildirilene göre 19 yaşındaki Rapçi işlenen iki cinayette birinci dereceden suçlu bulunursa ölüm cezasına çarptırılabilir.

İki arkadaşı YNW Juvy ve YNW Sakchaser’ın öldürülmesiyle suçlan sanatçının davasında Florida Eyaleti ölüm cezası verilmesini istiyor. Ortaya çıkan belgelere göre devlet, YNW Melly’nin iki arkadaşını maddi kazanç sağlamak için öldürdüğünü ve özellikle “iğrenç, acımasız ya da zalim” bir şekilde önceden hazırlanmış bir cinayet işlediğini ispatlayabileceğine inandığını söyledi. Ayrıca dosyalarda Florida’lı sanatçının bir çetenin üyesi olabileceği de belirtildi.

YNW Cinayetleri Nasıl Gerçekleşmişti?

Polis sözcüsünün belirttiğine göre YNW Sakchaser ve YNW Juvy’nin de vücuduna birden fazla kurşun isabet etti. İki kişinin de durumu ağır olmasına rağmen YNW Melly ve yaralıların içinde bulunduğu araç 20 mil(32 KM) ötedeki bir hastaneye götürüldü.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap