Yeni Çıkanlar

Yung Ouzo’dan Yeni Tekli: Süzülüyorum

Yung Ouzo'dan Yeni Tekli: Süzülüyorum

Jordan/Altın şarkısı ile üzerine kara bulutlar toplayan fakat Peki Peki parçası ile bu kara bulutların hepsini dağıtan genç sanatçı Yung Ouzo, yeni teklisi olan Süzülüyorum isimli şarkıyı Ocak ayının son gününde yayınladı.

Stageart Europe etiketi ile dijital müzik platformları üzerinden yayınlanan şarkı, toplamda 3 dakika 22 saniye uzunluğundan oluşuyor. Şarkının altyapısı ise kendini kanıtlamış prodüktörlerden Tanerman tarafından yapılmış. Mix ve Mastering işlemleri ise daha önce Bonez MC ve Capital Bra gibi isimler ile çalışmış Lex Barkey tarafından yapılmış.

Süzülüyorum isimli şarkının video klibinde ise Yung Ouzo’nun bir önceki klibi olan Peki Peki ile aynı yönetmen, Silvyo Behmoaras’ı görüyoruz. Video klip yapımcılığı Recep Çakıroğlu tarafından yapılırken, yardımcı yönetmenlik Berkant Kurban tarafından yapılmış.

Ouzo’nun yeni şarkısına aşağıdaki eklenti ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir