Türkçe Rap

Yung Slatt’dan Norm Ender Paylaşımı!

Yung Slatt'dan Norm Ender Paylaşımı

Geçtiğimiz haftalarda Mekanın Sahibi şarkısının çalıntı olduğu iddia edilen ve büyük tepki toplayan Norm Ender’e okyanus ötesinden başka bir tepki daha geldi. Norm Ender’in altyapısı çaldığı söylenen şarkıyı seslendiren isimlerden Yung Slatt, paylaştığı Instagram gönderisi ile popüler rapçiye tepkisini gösterdi.

20 bin takipçili hesabından yaptığı paylaşımda Yung Slatt, herkesin Norm Ender hesabını etiketlemesine ihtiyacı olduğunu, ayrıca Norm’un kendisinin altyapısını çaldığını bildiğini söyledi. Bu paylaşımda yer alan videoda ilk başta Work My Move şarkısı yer alırken, daha sonra Mekanın Sahibi şarkısı yer alıyor.

Paylaşıma kısa süre içerisinde olumlu ve olumsuz tepkiler de gecikmedi. Paylaşımın yorum kısmında Türk rapçilerden Muşta da destek mesajı ile yer alırken, Türk dinleyicilerin çoğu da yabancı sanatçıya destek verdi. Olumsuz tepkilerde ise Türk dinleyicilerden bazıları Norm Ender’in çalmadığını söylerken, bazıları daha iyi bir şarkı yaptığını savundu.

Türkiye’de ses getiren Norm Ender tarafından henüz bu konu hakkında bir açıklama yapılmadı. Yapılan bu paylaşıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

I need Everybody To tag @normenderonline Kuz He kno He Stole My Beat‼️‼️‼️

Yung.Slatt.LutheRR (@yungslatt1)’in paylaştığı bir gönderi ()

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap