Yeni Çıkanlar

Zen-G – Abis Yayınlandı

Tahribad-ı İsyan ekibinden Zen-G’nin yeni teklisi Abis, yayınlandı. Günün ilk saatlerinde dijital müzik platformlarında yayınlanan şarkı sabah saatlerinde video klibi ile sanatçının kişisel YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Abis isimli şarkına müzikal anlamda baktığımızda ise sözlerin Zen-G ve altyapının Zen-G ile Can Vatansever tarafından hazırlandığını görebiliyoruz. Parçanın 3 dakika 41 saniye uzunluğundaki video klibi Gökcan Güven yönetmenliğinde çekilirken, görüntü yönetmenliğini Çetin Kerem Akbaş yapmış.

Zen-G ilk tekli şarkısını şu sözler ile tanımlıyor;

“Okyanusların en derin yeri anlamına gelen Abis, Tahribad-ı İsyan grubunun üyesi Zen-G’nin uzun süredir beklenen ilk solo single’ına isim oldu. Şarkıda birden fazla hissi ve duyguyu bulacağınız Abis, Zen-G’den daha önce hiç duymadığınız tarzda bir parça.”

Geçtiğimiz haftalarda aynı ekipten Asil’in Karantina isimli parçası yayınlanmıştı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir